.post img {max-width:80% !important}

środa, 4 września 2013

Bambusowy Raj na BlogLovin

Cześć :)

Wszyscy mają BlogLovin, mam i JA ;) Wiem, że wiele z Was korzysta z tej strony i to tam śledzi ulubione blogi. Więc zapraszam do śledzenia i mojego bloga :)

W pasku bocznym znajdziecie odnośnik lub kliknijcie w poniższy obrazek :)Ja na razie zostanę przy Liście Czytelniczej i stopniowo będę dodawała Wasze blogi do BlogLovin :)

8 komentarzy:

 1. Ja założyłam, a później żałowałam, z chęcią bym Cię dodała do siebie, ale jestem taka gapa, że nie pamiętam już hasła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w sumie założyłam dla innych, bo sama z tego nie korzystam, a zauważyłam, że wiele dziewczyn tak :) Ja wolę Listę Czytelniczą na Bloggerze :)

   Usuń
 2. Kochana jeśli chodzi o Paese Box można zamówić. Wszystkie informacje znajdują się na zdjęciu na moim blogu. Powiększyłam fotkę by było wszytko dokładnie widać. Więc zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak :-) Naprawdę wpadłam do grobu. Dla mnie nie było to jakoś bardzo traumatyczne przeżycie bo bardziej przeżywałam wstyd, że jestem taka siermięga. Na pogrzebie mojego Dziadka, który był znany zebrały się setki ludzi i wszyscy z wielkim zainteresowaniem patrzyli na to zdarzenie bo sądzili, że zemdlałam. A ja mam co opowiadać mimo, że to negatywne zdarzenie :-p

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niby tam jestem ale nie korzystam chyba muszę to zmienic :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie tam jeszcze nie ma :) Dopiero dorobiłam się Instagramu :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...